test
Sunday, June 16, 2024
No menu items!
HomeVideoBitcoin'de "Benzeri Görülmemiş" Döngü: Bernstein Raporu - Uzmancoin ile Kripto Gündemi

Bitcoin'de “Benzeri Görülmemiş” Döngü: Bernstein Raporu – Uzmancoin ile Kripto Gündemi

Mamoru’nun katkılarıyla

Mamoru’ya 1000 TL yatırın, 100 TL kazanın! Hemen katıl:

işbirliği

Mekan Sponsoru: CoBAC Workspace
💻 www.cobac.work
📩 hi there@cobac.work

Sadece abonelere özel hazırlanan ücretsiz raporları kaçırmayın:

Bizi sosyal medyadan da takip edin, güncel Bitcoin ve altcoin haberlerini kaçırmayın:
Twitter:
Fb:
Instagram:
Telegram:

Tüm gelişmelerden, son dakika haberlerinden ve analizlerden anında haberdar olmak için:

Bitcoin ve kripto para haberleri, analizler, yorumlar:
Bitcoin hesabı nasıl açılır:

SEC aleyhine açtığı davayı kazanan ve büyük ses getiren Grayscale şimdi de kurumdan bir toplantı talep etti. SEC’ye resmi bir mektup yazan şirket, “GBTC’nin hisselerinin ETF olarak listelenmediği her gün, fonun mevcut yatırımcıları haksız yere zarar görmektedir.” ifadelerini kullandı. Şirket ayrıca GBTC’lerin ETF olarak kabul edilmemesi için hiçbir gerekçe kalmadığını da belirtti.

Kurumsal şirketler ve yüksek gelir sahibi kişilere finansal hizmetler sunan Bernstein’dan yeni bir Bitcoin analizi geldi. Yönetimi altında 650 milyar dolar barındıran şirket, Bitcoin’in daha önce benzeri görülmemiş bir döngüye hazırlandığını ifade etti. Şirket analisti Gautam Chhugani’nin yazdığı raporda bir sonraki döngünün kurumsal şirketler tarafından yürütüleceği iddia edildi. Chhugani, Ripple ve Grayscale davaları, ETF kabul olasılığının gittikçe artması ve artan kurumsal ilgiyi bu raporunun dayanak noktası yaptı.

Son dönemde kripto paralar konusunda olumlu adımların atıldığı Güney Kore’de ülkenin ikinci en büyük bankası olan Hana Financial institution, kripto saklama hizmetleri vereceğini açıkladı. Banka konuyla alakalı BitGo şirketiyle de ortaklık kurdu. İki taraf da anlaşmayı resmen açıklarken, kripto saklama hizmetlerinin 2024’ün ikinci yarısından itibaren verileceği belirtildi.

Coinbase, ABD’li kurumsal müşteriler için yeni bir kripto kredi hizmeti başlattı. SEC’ye yapılan bildirime göre ise borsa şimdiden 57 milyon dolar toplamayı da başardı. Yeni sistem, müşterilerin borsaya borç vermesine ve borçtan daha yüksek teminat alabilmesine olanak tanıyor. Bu borç ise kredi almak isteyen kurumsal şirketlere veriliyor. Teminatın, borçtan daha yüksek olması, olası kredi sorunlarının ve iflasların da önüne geçiyor. Hatırlanacağı üzere ABD’de geçen sene, BlockFi başta olmak üzere, birçok kripto kredi platformu iflas etmişti.

#bitcoin #grayscale #bitcoinetf #sec #coinbase #kriptopara #uzmancoin

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments