Saturday, May 25, 2024
No menu items!
HomeVideoBitcoin’i 1$’dan alan adamdan çılgın fiyat tahmini! | IBW2023 | 22 Ağustos...

Bitcoin’i 1$’dan alan adamdan çılgın fiyat tahmini! | IBW2023 | 22 Ağustos 2023

Bitcoin’in (BTC) potansiyeline inanıp, 2011 yılında 1 dolardan satın alan Davinci Jeremie, IBW 2023’te Coinkolik’e özel konuştu.

Istanbul Blockchain Week (IBW) 2023’te heyecan devam ediyor. 2011 yılında Bitcoin (BTC) teknolojisine inanarak, 1 dolardan alım gerçekleştiren Davinci Jeremie, sektöre damga vuran isimler arasında yer alıyor. Jeremie, Coinkolik’e özel röportaj gerçekleştirdi. Bu röportajda BTC için 2023 ve 2024 için verdiği fiyat tahmini acaba dedirtti.

YouTube kanalımıza abone olmak için ➤

Nedir & Nasıl 🧷
Bitcoin Haberleri 🧷
Eğlenceli İçerikler 🧷
Kripto Paralar Nedir 🧷
Kripto101’i Spotify’da Dinlemek İçin 🧷
Kripto Para Haberleri 🧷
Kripto Development 🧷
Quick İçerikleri 🧷
Gündem Haberleri 🧷

Coinkolik, kripto paralar, Blockchain, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Günümüzde kesin olan bir şey var; kendini eğitmek, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haber olmak. Coinkolik ailesi olarak measurement bunu sağlamak için varız. Coinkolik, kripto paralarla ilgili paylaşımlar yapmak için 2016 yılında kuruldu. O günden bu yana bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık. 7 yıl içinde kripto para haber platformlarının lideri haline geldik.

Daha fazla bilgi için;

Coinkolik ile iletişime geçmek için;

Coinkolik sosyal medya adresleri;
Twitter ➤
Telegram ➤
Fb ➤
Instagram ➤
Linkedin ➤
YouTube ➤

📋
Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bunlar sadece kişisel görüşler ve haber niteliği taşıyan bilgilerdir. Bu görüşler ve ifadeler, mali durumunuz danger ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

📋

#Bitcoin #Ethereum #DavinciJeremie

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments